Damrak Short Stay Amsterdam

  • The lagest option:
  • 4 gäster
  • 2 sängar
  • 3 sovrum

Lägenheten Damrak Short Stay Amsterdam med 7 rum, som erbjuder utsikt över staden, ligger ungefär 13 minuter till fots från Red-Light District. Lägenheten erbjuder gästerna bekvämligheter som strykutrustning och strykjärn med strykbräda, samt tvättmaskiner och torktumlare, vilket förbättrar deras vistelse.

Lägenheten Damrak Short Stay Amsterdam erbjuder sitthörna och vardagsrum, samt bekvämligheter som luftkonditionering. I lägenheten finns ett badrum utrustat med hårtorkar, badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en duschkabin, en separat toalett och en tvättmaskin.

På detta boende finns ett minikök, utrustat med fullstort kylskåp, frys och köksredskap.

Den här lägenheten har ett väldigt bra läge, på gångavstånd från Sexmuseum Amsterdam Venustempel. Sevärdheterna inkluderar Nieuwe Kerk, 900 meter från boendet. Du kan också nå Judiska historiska museet, som ligger cirka 18 minuter bort till fots. Busstationen Nieuwezijds Kolk är belägen mindre än 200 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Damrak Short Stay Amsterdam
Luxury City Center Apartment With Canal View 1 Kingsize Bed And 1 Sleeping Sofa
Mobilpris

Luxury City Center Apartment With Canal View 1 Kingsize Bed And 1 Sleeping Sofa

9.9
Exceptionellt 15 recensioner
51 m från boendet
Green Alley Studio
Mobilpris

Green Alley Studio

7.0
Bra 93 recensioner
90 m från boendet
USD 238 USD 214
per natt
Best Neighbourhood Apartment
Mobilpris

Best Neighbourhood Apartment

7.9
Bra 137 recensioner
123 m från boendet
USD 469 USD 422
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Amsterdam-Schiphols flygplats
    20 km

    Tågstationer

    Amsterdam Centraal
    400 m

    Faciliteter

    Internet

    • Internetanslutning

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • 24-timmars säkerhet
    • Bagageförvaring

    Matställen

    • Restaurang
    • Bar/lounge

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare
    • Kortåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Licensnummer0363 8F51 5F9D 9894 85E7
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Damrak Short Stay Amsterdam?
      Höghastighetsinternet erbjuds gratis i lägenheten Damrak Short Stay Amsterdam.
    • Accepterar lägenheten Damrak Short Stay Amsterdam husdjur?
      Lägenheten Damrak Short Stay Amsterdam tillåter husdjur.
    • Ligger lägenheten Damrak Short Stay Amsterdam nära tågstationen?
      Amsterdam Muiderpoort tågstation ligger inom 3 km från lägenheten Damrak Short Stay Amsterdam.
    • Vilka bekvämligheter har denna lägenhet för affärsresenärer?
      Denna lägenhet har en rad bekvämligheter för affärsresenärer, bland annat kostnadsfri trådlös internetanslutning.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Amsterdam-Schiphols flygplats
    20 km

    Tågstationer

    Amsterdam Centraal
    400 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Damrak Short Stay Amsterdam

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng